NASZ POLSKI DETAL JÓZEF BZOWSKI
32-431 Stróża 516 koło Myślenic, woj. małopolskie
NIP: 681-000-02-07

tel: 12 271-21-48


Dyrektor ds. rozwoju sieci Zbigniew Wojciechowski
+48 694-886-941
mail: zbigniew.wojciechowski@sklepy-pokusa.pl

Kierownik ds. administracji i rozliczeń sieci Monika Stefanik
+48 660-475-296
mail: monika.stefanik@sklepy-pokusa.pl

Specjalista ds. administracji i rozliczeń sieci Karolina Kołodziejczyk
+48 660-475-716
mail: karolina.kolodziejczyk@sklepy-pokusa.pl

Agata Kostruch
+48 664-407-904
mail: agata.kostruch@sklepy-pokusa.pl

Specjalista ds. rozwoju sieci Mariusz Danielewicz - Śląsk
+48 664-407-901
mail: mariusz.danielewicz@sklepy-pokusa.pl

Specjalista ds. rozwoju sieci Piotr Galas - Kraków i Podhale
+48 664-407-900
mail: piotr.galas@sklepy-pokusa.pl

Specjalista ds. rozwoju sieci Jerzy Miłkowski - Śląsk
+48 694-886-437
mail: jerzy.milkowski@sklepy-pokusa.pl

Specjalista ds. rozwoju sieci Krzysztof Trnka - Kraków i Śląsk
+48 660-475-830
mail: krzysztof.trnka@sklepy-pokusa.pl

Koordynator ds. rozwoju sieci Ryszard Bogdał - Nowy Sącz i okolice
+48 532-215-865
mail: ryszard.bogdal@sklepy-pokusa.pl


NASZ POLSKI DETAL
JÓZEF BZOWSKI
32-431 STRÓŻA 516
NIP: 681-000-02-07
tel. 12 271-21-48

Home | Poznaj nas | Promocje | Współpraca | Kontakt | Polityka Prywatności | Wiadomości

© Nasz Polski Detal Józef Bzowski